G-4SVPJCLT0J ANADOLUHABER

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

GAZETEMİZE VE ŞAHSIMIZA YAPILAN ÇİRKİN TEHDİTLERE KARŞI DİK DURUŞ SERGİLEYEN DUAYEN GAZETECİ ÖZTÜRK AKKÖK, HERKESİ GÖREVİNİN GEREĞİNİ YAPMAYA DAVET ETTİ

İŞTE O YAZI:

YAPTIKLARI ve internet üzerinden yayınladıkları Haftaya Bakış haber programı ile gündem oluşturan ve adlarından sıkça bahsettiren Gazeteci Cem Atmaca ve Ender Yüncü, paylaştıkları son yazılarında tehdit edildiklerini duyurdular.

?Bizi vuracakmış itin birisi? ve ?Susmayacağız! Susmak, vatana ihanettir? başlıkları altında tehdit edildiklerini okuyucuları ile facebook´taki www.facebook.com/cematmacaerzurum?fref=ts ve https://www.facebook.com/ender.yuncu.5?fref=ts sayfalarından paylaşan Cem Atmaca ve Ender Yüncü´ye, bu yazıdan sonra destek yağdı.

Bir gazetecinin, görevini yapıyor diye hele de ölümle tehdit edilmesine öfke duyan vatandaşlar, hem desteklerini açıkladı ve hem de üzüntülerini de dile getirdiler.

Haftada bir, çapı küçük, ama hacmi hayli büyük stüdyolarında Erzurum´un sorun ve sıkıntılarını, kamu adına yapılan yanlışları, kendilerine göre yorumlayarak takipçileri ile paylaşan Cem Atmaca ve Ender Yüncü´ye yönelik tehdit, şantaj ve saldırıları Erzurum Basını´na, dolayısıyla da erzurumhaberler.com´a yapılmış gibi algılıyor, ses ve solukları çıkmayan memleketin basın kuruluşlarını, dernek ve cemiyetleri de meslektaşlarımıza destek vermeye, yalnız olmadıklarını şantajcılara duyurmaya çağırıyoruz. erzhaberKenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Palandöken´de turizm zirvesi

Kafe 25´te düzenlenen toplantıda kış sezonu ve şehrin turizmi masaya yatırıldı

Başkan Sekmen Büyükşehir´in faaliyetlerini anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,?Türkiye´yi nihai hedefimiz 2023´e taşıyacak olan partimiz, ileri demokrasi, insani kalkınma, güçlü ekonomi ve öncü ülke hedeflerini tek tek hayata geçirerek yirmi birinci asra AK mührünü vurmuştur´´ dedi.

5 sınav mercek altına alındı

FETÖ´cü Jandarma Yüzbaşı C.Ç.´nin itirafları sonrasında yüz binlerce kişiyi etkileyecek 5 sınav daha mercek altına alındı.

Başkan Orhan Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını anlattı:

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını ve projelerini paylaştı.

Emeklilerin Ocak zamları netleşmeye başladı

13 milyon emeklinin Ocak zamları netleşmeye başladı. Zam oranı 3 Ocak´ta Türkiye İstatistik Kurumu´nun enflasyon verilerinin açıklamasıyla belli olacak.

35 İl´de FETÖ Operasyonu

İstanbul Emniyeti´nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 166 kişinin yakalanması için 35 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Sınavsız Memur alımları başladı

KPSS´siz Memur alımları başladı.Bu kurumlara başvurmak için en az lise mezunu olmak yeterli.Alımlar ne zaman yapılacak ? tüm ayrıntılarıyla Anadoluhaber´de

HSYK´da yeni ihraçlar kimler ihraç edildi ?

15 Temmuz´dan bu yana ihraç edilen hakim ve savcı sayısı 3 bin 456 oldu.HSYK Genel Kurulu, FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan 66 hakim ve savcıyı daha meslekten ihraç etti.

Memurların beklediği haber maaşlar belli oldu

Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla maaşlar 79 ile 285 lira arasında artacak. Ayrıca enflasyon farkı ihtimali de var.

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Emekli olmak isteyenleri ilgilendiriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek ´Krediyle Emeklilik Protokolü´nü imzaladı. Borçlu vatandaşlara emeklilik imkanı getiren düzenlemeden yararlanmak için son gün 31 Ekim.

2.El Telefon alırken Dikkat !

İkinci El Telefon alacaklar Dikkat ! İkinci el telefonlarda FETÖ tehlikesinin olduğu ortaya çıktı.

Bakan Albayrak´tan Çağrı merkezi müjdesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 2 bin 400 kişiye istihdam sağlayacak olan 9 çağrı merkezinin ekim ayından sonra iki ay içinde açılacağı müjdesini verdi.

  • Çarşamba 18.1 ° / 5.2 ° Güneşli
  • Perşembe 21 ° / 8.4 ° Güneşli
  • Cuma 20.7 ° / 9.6 ° Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı