Yıldırım;Terörle mücadelede geri adım yok

Başbakan Binali Yıldırım, "Terörle mücadelemizde kararlılığımız aynen devam ediyor.

2017´de Tatiller hangi güne denk gelecek ?

2016 yılında uzun bayram tatilleri ile rahat bir yaz dönemi geçiren vatandaşı, 2017 yılında daha fazla mesai saati bekliyor.

Bu Haber SGK Borcu olanları ilgilendiriyor

Resmi Gazete´de yayımlanarak yürürlüğe giren af yasası Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) alacaklarının yeniden yapılandırmasına ilişkin önemli maddeler içeriyor.

FETÖ elebaşı Gülen: Pişman değilim .

15 Temmuz darbe girişiminin mimarı, terör örgütü FETÖ´nün elebaşı Fetullah Gülen, örgütün faaliyetleri için, "Bu bağımsız olmanın bedeli olarak tanımlanabilir. Ben pişman değilim" dedi.

İş kurmak isteyen gençlere müjde

Hükümet Gençleri iş sahibi yapmak için kolları sıvadı.

Korgeneral Zekai Aksakallı aşiret liderleri ile görüştü

15 Temmuz´un kaderini değiştiren Dadaş komutan Zekai Aksakallı, Cerablus´ta ÖSO komutanları ve aşiret liderleriyle bir araya geldi

TSK´dan Cerablus açıklaması

Suriye´nin Cerablus şehrine yapılan Fırat Kalkanı Operasyonu ile ilgili TSK´dan açıklama geldi.

Türkiye Cerablus´a girdi

Terör örgütü DAEŞ´in Suriye topraklarından Türkiye ile doğrudan temas kurduğu son nokta olan Cerablus´a gece saatlerinde bordo bereli özel kuvvetler girdi, harekatı Zekai Aksakallı yönetiyor.

Bakan Ala´dan İstihbarat açıklaması

Bakan Ala Hükümet olarak İstihbarat teşkilatlarının yeniden yapılanması konusunda bir çalışma yürütüyoruz dedi.

Teröristbaşı Gülen´in doğduğu ev umumi tuvalet yapılacak

FETÖ terör örgütünün başı Fetullah Gülen´in Erzurum´daki doğduğu evin umumi tuvalet yapılacağı öğrenildi.

Meclis´te büyük tasfiye! Açığa alındılar

Meclis´te FETÖ operasyonu devam ediyor. Genel sekreter yardımcıları ve daire başkanları olmak üzere 30 yönetici açığa alındı.

RTÜK´ten flaş karar

RTÜK, darbe girişiminde bulunan FETÖ ile ilişkili olan radyo ve televizyon kuruluşlarını kapattı.

  • Perşembe 30.9 ° / 14.3 ° Açık hava
  • Cuma 34.2 ° / 15.9 ° Açık hava
  • Cumartesi 35 ° / 16.1 ° Açık hava

Korgeneral Zekai Aksakallı aşiret liderleri ile görüştü

15 Temmuz´un kaderini değiştiren Dadaş komutan Zekai Aksakallı, Cerablus´ta ÖSO komutanları ve aşiret liderleriyle bir araya geldi

15 Temmuz darbe girişiminde emir astsubayı Ömer Halisdemir´e Özel Kuvvetler Komutan Yardımcısı Semih Terzi´yi öldürmesi için emir veren Korgeneral Zekai Aksakallı dün Cerablus´ta aşiret liderleriyle bir araya geldi.

AŞİRET LİDERLERİYLE GÖRÜŞTÜ

Aksakallı´nın yemekte buluştuğu aşiret liderlerine, bölgenin güvenliği için inisiyatif almaları konusunda tavsiyelerde bulunduğu ?Artık evlerinizden çıkın. IŞİD´e karşı mücadele edin? dediği öğrenildi. Türkiye´nin ÖSO üzerinden bölgede oluşturmayı planladığı güvenli bölge planında milis kuvvetlere de yer vereceği belirtildi.

ÖSO KOMUTANLARIYLA TAKTİK TOPLANTISI

Türk tankları ve zırhlı araçlar desteğinde Cerablus´u IŞİD´in direnişiyle karşılaşmadan ele geçiren ÖSO güçleri dün bordo bereli Korgeneral Zekai Aksakallı´nın ziyaretiyle moral buldu. Kucaklaştığı ÖSO´culara tatlı ikram eden Korgeneral Aksakallı Türkiye´nin destek verdiği komutanlarıyla taktik toplantısı yaptı.

2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel de Cerablus´ta

Türk Silahlı Kuvvetleri´nin, Özgür Suriye Ordusu´nun da katıldığı Suriye- Cerablus ve çevresini IŞİD´den temizlemesi, PYD´yi ise Fırat Nehri´nin doğusuna çekilmesi amacına yönelik başlattığı ?Fırat Kalkanı? adı verilen operasyonu, 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel´in komuta ediyor. ÖSO´nun Cerablus´u IŞİD´ın elinden alması sonrası Korgeneral Metin Temel Cerablus´u ziyaret etti.

Habervaktim.com