G-4SVPJCLT0J ANADOLUHABER

Erzurum Kamuoyunu Sadece HAFTAYA BAKIŞ Temsil Eder

Şehrin Tek ÖZGÜR HABER/YORUM Programı HAFTAYA BAKIŞ, ortaya koyduğu düşünceler, şehre dair ürettiği projeler ile gerek il içinde gerekse il dışında ki okurların dikkatini çekiyor.

 

Ender Yüncü ve Cem Atmaca´nın Hazırlayıp sundukları, Erzurum´un görünmeyen gündemi ve şehir kamuoyunun nabzını elinde tutan HAFTAYA BAKIŞ, gerek yapmış oldukları programlarıyla gerekse Haber siteleri olan www.erzurumhaber25.com ve www.anadoluhaber.com isimli internet sitelerinde ajans haberleri kullanmayan şehrimizin tek haber portalları olarak dikkat çekiyor.

?HAFTAYA BAKIŞ Programında, erzurumhaber25.com ve anadoluhaber.com internet haber sitelerinde yayınlanmayan haberi haber kabul etmeyen?şehir kamuoyunun ilgisi de artarak devam ediyor.

Ürettiği fikirler, ortaya koyduğu projeler ile herkesin takip ettiği HAFTAYA BAKIŞ, yerel medyada öncü olduğu gibi ULUSAL GAZETE ve TELEVİZYONLAR tarafından da takip ediliyor.

Özgün fikirleri, her kesime açık kapısı, her hafta şehrin gündemine damga vuran konu ve konu başlıklarıyla TÜRKİYE´nin en sıra dışı HABER/YORUM Programı olan HAFTAYA BAKIŞ, takipçilerinin sahiplenmesi ile geleceğe emin adımlarla yol alıyor.

Şubat ayı içerisinde 1 MİLYON 304 BİN 709 tekil kişi tarafından takip edilen programımız her geçen gün güvenilirliğini katlayarak büyüor. Bizi takip eden tüm takipçilerimize teşekkür ediyoruz.   • Pazartesi 19.1 ° / 5.8 ° Şiddetli yağmurlu
  • Salı 19.9 ° / 7.3 ° Düzensiz Yağmur Mümkün
  • Çarşamba 18.7 ° / 6.9 ° Orta kuvvetli yağmurlu