Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Palandöken´de turizm zirvesi

Kafe 25´te düzenlenen toplantıda kış sezonu ve şehrin turizmi masaya yatırıldı

Başkan Sekmen Büyükşehir´in faaliyetlerini anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,?Türkiye´yi nihai hedefimiz 2023´e taşıyacak olan partimiz, ileri demokrasi, insani kalkınma, güçlü ekonomi ve öncü ülke hedeflerini tek tek hayata geçirerek yirmi birinci asra AK mührünü vurmuştur´´ dedi.

5 sınav mercek altına alındı

FETÖ´cü Jandarma Yüzbaşı C.Ç.´nin itirafları sonrasında yüz binlerce kişiyi etkileyecek 5 sınav daha mercek altına alındı.

Başkan Orhan Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını anlattı:

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını ve projelerini paylaştı.

Emeklilerin Ocak zamları netleşmeye başladı

13 milyon emeklinin Ocak zamları netleşmeye başladı. Zam oranı 3 Ocak´ta Türkiye İstatistik Kurumu´nun enflasyon verilerinin açıklamasıyla belli olacak.

35 İl´de FETÖ Operasyonu

İstanbul Emniyeti´nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 166 kişinin yakalanması için 35 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Sınavsız Memur alımları başladı

KPSS´siz Memur alımları başladı.Bu kurumlara başvurmak için en az lise mezunu olmak yeterli.Alımlar ne zaman yapılacak ? tüm ayrıntılarıyla Anadoluhaber´de

HSYK´da yeni ihraçlar kimler ihraç edildi ?

15 Temmuz´dan bu yana ihraç edilen hakim ve savcı sayısı 3 bin 456 oldu.HSYK Genel Kurulu, FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan 66 hakim ve savcıyı daha meslekten ihraç etti.

Memurların beklediği haber maaşlar belli oldu

Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla maaşlar 79 ile 285 lira arasında artacak. Ayrıca enflasyon farkı ihtimali de var.

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Emekli olmak isteyenleri ilgilendiriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek ´Krediyle Emeklilik Protokolü´nü imzaladı. Borçlu vatandaşlara emeklilik imkanı getiren düzenlemeden yararlanmak için son gün 31 Ekim.

2.El Telefon alırken Dikkat !

İkinci El Telefon alacaklar Dikkat ! İkinci el telefonlarda FETÖ tehlikesinin olduğu ortaya çıktı.

Bakan Albayrak´tan Çağrı merkezi müjdesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 2 bin 400 kişiye istihdam sağlayacak olan 9 çağrı merkezinin ekim ayından sonra iki ay içinde açılacağı müjdesini verdi.

  • Perşembe 30.9 ° / 14.3 ° Açık hava
  • Cuma 34.2 ° / 15.9 ° Açık hava
  • Cumartesi 35 ° / 16.1 ° Açık hava

Anatepe, Suçlamalara cevap verdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Ahmet Anatepe, Erzurum`da dün yaşanan miting gerginliğiyle ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Ahmet Anatepe, Erzurum`da dün yaşanan miting gerginliğiyle ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Anatepe, "Mazlum edebiyatı yapmak, AKP`de genetik hale gelmiş olmalı ki; HDP`nin Erzurum`da yaptığı mitingden bile MHP`yi hedef göstererek prim yapma yarışına girdiler. Yani başlarına dolu yağsa, `MHP yüzünden oldu` deyip, mazlumu oynayacaklar" dedi. 

HDP`nin Erzurum`da yaptığı miting öncesinde ve sonrasında çıkan olaylarla ilgili olarak bir değerlendirme yapan MHP Erzurum İl Başkanı Ahmet Anatepe, partisine yönelik suçlamalara cevap verdi.

İstasyon Meydanı`nda tansiyonun yükselmesine Ülkücü gençlerin neden olduğu yönündeki iddialara yanıt veren İl Başkanı Anatepe, "Sanırız birilerinin ciddi manada bir algı problemi var. Erzurum`daki HDP mitingi öncesinde gerek camiamıza, gerekse Erzurum kamuoyuna sağduyu çağrısı yapmış, demokrasilerde tepkinin asıl adresinin sokaklar değil, sandık olduğunu ifade etmiştik. İlaveten teşkilatlarımızın ve ocaklarımızın tüm mensuplarını bu hususta uyarmış, provakasyonlara ve kirli kumpaslara kesinlikle gelinmemesi gerektiğinin altını çizmiştik. İstenmeyen olayların yaşanmaması için mitingin yapıldığı gün boyunca da hep teyakkuz halinde olduk. Allah`a hamdolsun, Ülkücü camia birilerinin ve bir takım çevrelerin kirli tezgahlarına ve alçakça kumpaslarına alet olmadı. Çıkan olaylarla ilgili olarak bizi, partimizi ve partililerimizi suçlamak; işte bu sebepten ötürüdür ki; izansızlıktır" ifadelerini kullandı.

MHP`YE YÖNELİK SUÇLAMALARA CEVAP VERDİ


MHP İl Başkanı Ahmet Anatepe, bazı göstericilerin ellerinde MHP bayraklarının olduğu ve Bozkurt işaretleri yaptıkları yönündeki açıklamalara da değindi.

İl Başkanı Ahmet Anatepe, "Olaylardan nemalanmaya ve prim kapmaya çalışmanın bir alemi de yok, anlamı da yok. Demek oluyor ki; bu şehrin milli refleksleri Üç Hilal bayrakları ve Bozkurt işaretleriyle ete kemiğe bürünmüştür. İşin ilginç tarafı, birileri bölücülerin sözde bayraklarından ve eli kanlı terör örgütünün siyasi uzantısı olan partinin flamalarından rahatsız olmuyor da, MHP`nin bayraklarından rahatsız oluyor.

Onlara şunu sormak lazım: malum mitingden bir gün önce şehrin dört bir yanına asılan Türk bayraklarına ne oldu? Cevap verebiliyorlarsa eğer, buna cevap versinler. O bayrakları da mı MHP indirdi? İşte bu sorunun yanıtı ve içinde bulundukları ruh hali bile kimin kiminle iş tuttuğunu, kimin kimi desteklediğini ve kimin kimi kucakladığını ziyadesiyle gözler önüne seriyor. Dolayısıyla milli reflekslerini galiba bağışlamış olan birilerine biraz olsun Erzurumluluk, biraz olsun Dadaşlık, biraz olsun erlik ve de azıcık heriflik tavsiye ediyoruz" diye konuştu.

ANATEPE: İFTİRAYI BİR KENARA BIRAKSINLAR

İl Başkanı Ahmet Anatepe, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak`ın, miting sonrası yaptığı açıklama ile gösterilen sağduyu için şehir kamuoyuna teşekkür ettiğini anımsatarak, "Buna rağmen bile birileri korkulu rüyaları olan MHP`yi suçlama komikliğini ve basitliğini göstermiştir. Kaldı ki, çıkan o üzücü olayların MHP ile doğrudan ya da dolaylı olarak herhangi bir ilgisinin olmadığını o birileri de çok iyi bilmektedir. Ama bunlar iftiradan, yalandan ve dolandan beslendikleri için ellerini buladıkları çamuru bir kez daha partimize bulaştırmak istemişlerdir. AK Parti teşkilat binalarına Ülkücü gençler tarafından saldırıldığı yönündeki iddialar da, işte bu iftiralardan bir tanesidir. Bu sebeple partimizi karalamaya yönelik her türlü açıklama, beyan ve yorumu şiddetle kınadığımızı belirtir, Milliyetçi Hareket`in her bir mensubuna ve yüreğinde Üç Hilal`in aşkını yaşayan her bir hemşehrime gösterdikleri sağduyu ve aklıselimden dolayı kalbi şükranlarımı sunarım" dedi.